• Producent: MYVITA
  • Kategoria: Pozostałe leki i suplementy
  • Postać: kapsułki


OPIS
MyVita Tokotrienole DeltaGold® z annato BEZ sztucznYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY - Suplement diety
opatentowany kompleks DeltaGold® zawierający tylko Delta i Gamma tokotrienole bez tokoferoli, które niwelują pozytywne oddziaływanie tokotrienoli. Najsilniejszy potencjał antyoksydacyjny lubianej witaminy E wspomagający korzystne działanie układu krwionośnego.

• zastrzeżony, naturalny minimalistyczniec DeltaGold® pozyskiwany z annato.
• Tylko Delta i Gamma tokotrienole, bez tokoferoli (badania kliniczne dowodzą, że tokotrienole dostarczają sporo korzyści, które mogą być rekompensowane poprzez występowanie tokoferoli:
• Produkcja surowca w standardzie GMP, z akredytacją Agencji Żywności i Leków (FDA).
• Tokotrienole to związki o silnym potencjale antyoksydacyjnym, pokaźnie pokaźniejszym od tokoferoli.
• Tokotrienole przynoszą sporo korzyści związanych ze wspomaganiem zachowania poprawnego poziomu cholesterolu i trafnym funkcjonowaniem układu sercowo-naczyniowego.
• Tokotrienole mają krótszy ogon cząsteczkowy, co pozwala im z łatwością przenikać poprzez błony komórkowe.

Preparat składa się wyłącznie z aktywnych składników bez sztucznych dodatków i wypełniaczy. Wszystkie składniki zostały zamknięte w kapsułce wytworzonej z roślinnej celulozy bez barwników.

produkt gromadzi tokotrienole w opatentowanej formie DeltaGold® pozyskiwane z arnoty właściwej (annato). Bezkompromisowiec jest wykonany z naturalnych źródeł w Stanach Zjednoczonych w zakładzie produkcyjnym w standardzie GMP, który ma akredytację Agencji Żywności i Leków (FDA).

Naukowcy dowiedli, iż korzyści ze spożywania tokotrienoli może niwelować obecność tokoferoli. Maksymalna zawartość została ustalona na poziomie 15%, a śladowa zawartość desmethyl-tocotrienol (Delta + Gamma) to minimum 60%. W odróżnieniu od innych bezkompromisowców (np. Pozyskiwanych z oleju palmowego i ryżowego) tokotrienole pozyskiwane z annato zawierają tylko najaktywniejsze Delta i Gamma tokoferole (w ilości minimum 84% i 8%), a nie zawierają tokoferoli.

Tokotrienole Gamma i Delta posiadają krótszy ogon cząsteczkowy, dlatego łatwo przenikają poprzez błony komórkowe, a tym samym wykazują nadzwyczajną wchłanialność produktywność. Potencjał antyoksydacyjny tokotrienoli jest pokaźnie wyższy aniżeli tokoferoli. Wspomagają utrzymanie poziomu cholesterolu na adekwatnym poziomie, a także sprzyjają dobremu funkcjonowaniu układu krwionośnego.

komponenty
tokotrienole DeltaGold® z annato - arnota właściwa (Bixa orellana), otoczka kapsułki: żelatyna, olej z otrąb ryżowych, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

Dzienna porcja zawiera (1 kapsułka):
Tokotrienole 50 mg, w tym:
Delta-tokotrienol 42-46 mg
Gamma-tokotrienol 4-8 mg

SPOSÓB wykorzystania
1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

UWAGA
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) przeróżnej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz dzieciom. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla śladowych dzieci. Dla utrzymania dobrego stanu zdrowia należy stosować różną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe leki i suplementy