Kenay SAM-e S-Adenosyl-L-Methionine 120kaps - suplement diety (5900672152333)

chwilowy brak towaru

  • Producent: KenayAG
  • Kategoria: Pozostałe leki i suplementy
  • Postać: kapsułki

OPIS SAM-e S-Adenosyl-L-Methionine 120 kapsułek kenayAG -udoskonala nastrój-bierze udział w funkcjonowaniu komórek-broni mózg, stawy i tkanki organów-pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego SAM to towar rekomendowany osobą starszym i posiadającym intensywny tryb życia.

widocznie wpływa na lepsze samopoczucie, co może być mocne dla osób z problemami, a także z długotrwałym narażeniem na stres. Pozytywnie wpływa na pracę naszego organizmu, broni mózg, a także tkanki organów i stawów.

SAM jest pochodną metioniny, która jest aminokwasem. Mieści w swoim składzie siarkę, która jest obecna w każdej komórce, dlatego ma pozytywny wpływ na jej funkcjonowanie. W dodatku ma pozytywny wpływ na układ nerwowy, zmniejsza zdenerwowanie i zwiększa odporność na czynniki zewnętrzne.

komponentyTosylan dwusiarczanu S-adenosyl-L-Methioniny; nośnik: chlorek wapnia, tlenek wapnia; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza. Zawartość w dziennej porcji (4 kapsułki): Tosylan dwusiarczanu S-adenosyl-L-Methioniny - 400 mgw tym: SAMe (S-Adenozylometioniny) - 200 mg SPOSÓB zastosowania 2 razy dziennie po 2 kapsułki.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być używane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w sytuacji nadwrażliwości na jakikolwiek komponent preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

PRZECHOWYWANIE Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu w sposób niedostępny dla niedużych dzieci.

Podobne produkty w kategorii Pozostałe leki i suplementy