Płyn AURA HERBALS HialuDrop Complex MCH w płynie 500ml - Kwas Hialuronowy, Chondroityna, MSM

chwilowy brak towaru

  • Producent: AURA HERBALS
  • Kategoria: Pozostałe leki i suplementy
  • Postać: płyn
Hialudrop - suplement diety w płynie (500ml) Aura Herbals

Hialudrop to nowoczesny suplement diety uzupełniający codzienną dietę w komponenty strukturalne polepszające sprawność i regenerację stawów oraz wzmacniające chrząstką stawową. Hialudrop stanowi połączenie trzech substancji dobrze wpływających na pracę stawów.

Kwas hialuronowy wspomaga prawidłową mobilność stawów. Jednoczy wodę i odpowiada za sprężystość chrząstki. Pomaga zachować młody wygląd skóry.

Siarczan chondroityny ma prawidłowe działanie przy regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach. Nadaje odpowiednią sprężystość i wspomaga ich funkcjonowanie.

MSM uczestniczy w syntezie kolagenu w chrząstce stawowej, a także pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Spadek poziomu MSM w organizmie następuje widocznie wraz z wiekiem.

Siarka naturalna MSM w proszku

Witamina C przyczynia się do dobrej produkcji kolagenu w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania chrząstki i kości.

Żywność bogata w witaminę C

wyróznionia: sugerowany jest w szczególności osobom po urazach mechanicznych albo z dolegliwościami stawów i narządów ruchu, wspomagająco w stanach obszernego obciążenia stawów np. W trakcie wysiłku fizycznego albo przy nadwadze oraz dla osób w wieku podeszłym, które chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji.

elementy: Woda, metylosulfonylometan, substancja słodząca: ksylitol, siarczan chondroityny, substancja konserwująca: sorbinian potasu, kwas hialuronowy.

Uwaga: mieści substancje słodzące (ksylitol). Spożycie w nadmiernych ilościach może posiadać efekt przeczyszczający.

Sposób zastosowania: Do miarki dozującej wlać roztwór do zalecanej zawartości 15 ml, zmieszać z wodą albo napojem bezalkoholowym i wypić.

Zalecane dzienne spożycie: 15 ml.

mieści substancje słodzące (ksylitol). Spożycie w nadmiernych ilościach może posiadać efekt przeczyszczający.

Skład zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia:

Jedna porcja (15 ml) posiada 700 mg MSM, 600 mg chondroityny, 60 mg kwasu hialuronowego i 18,75 mg witaminy C (15% RWS*)

*RWS - Referencyjna Wartoœć Spożycia

Masa netto: 500 ml - 33 zalecane dzienne porcje.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być użytkowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Towar nie może być użytkowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze komponentów. Zalecamy jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Bronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla niepokaźnych dzieci.

Nie podawać dzieciom i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Producent:

AURA GLOB TRADE
ul. 23 Marca 77/3
81-820 Sopot

Podobne produkty w kategorii Pozostałe leki i suplementy