Ładowarka sieciowa MODECOM MC-4U, 9_47248 Ocena produktu:

od 99,80 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: MODECOM
  • Kategoria: Ładowarki do telefonów
  • Rodzaj: sieciowa
Oferty (3)
Opis produktu

MODECOM MC-4U MODECOM MC-4U to zasilacz do urządzeń przenośnych zaopatrzony w cztery porty ładowania USB-A. Zasilacz nieskomplikowane podłączenie i szybkie naładowanie urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet.

Jest on stworzony z wysokiej klasy tworzyw, a zastosowane rozwiązania techniczne mają na celu zapewnić maksymalny komfort stosowania, a także w bezpieczny i szybki sposób naładować podłączone do zasilacza urządzenia.

Uniwersalne wykorzystanie Wszechstronność i uniwersalność zasilacza cechują aż cztery porty USB-A. MODECOM MC-4U to idealny wybór dla osób które posiadają urządzenia przenośne kompatybilne z portami zasilacza.

dzięki temu rozwiązaniu wystarczy jeden zasilacz, podłączony do jednego wejścia w gniazdku by naładować równocześnie aż cztery urządzenia przenośne. Oszczędza to czas, konieczność szukania dedykowanych ładowarek, a także wykorzystuje tylko jedno gniazdo zasilania.

Jakość wykonania Długą żywotność zasilacza zapewniają wysokiej jakości materiały z którego jest wykonany. Zaimplementowane rozwiązania techniczne mają na celu zapewnić maksymalny komfort używania....

Podobne produkty w kategorii Ładowarki do telefonów