Puro Ładowarka mini car fast charger (fcmch2usb24scwhi) darmowy odbiór w 21 miastach!

chwilowy brak towaru

  • Producent: Puro
  • Kategoria: Ładowarki do telefonów
  • Prąd wyjściowy: 2.4 A
  • Rodzaj: samochodowa
seria akcesoriów Puro przeznaczonych do ładowania sprzętów mobilnych, wyekwipowana w wyjątkową technologię, która przyspiesza cały i czyni go maksymalnie bezpiecznym.
Puro Fast Charger Technology wyróżnia się wysokim natężeniem o maksymalnej wartości dochodzącej do 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1,5 A na port, co pozwala widocznie skrócić czas wymagania na pełne naładowanie urządzenia. technologia potrafi wykryć jakie urządzenie jest aktualnie ładowane (iOS & Android), a także zachować balans natężenia między zasilanymi urządzeniami. Kompatybilność z Qualcomm Quick Charge 3.0, zapewnia współdziałanie z urządzeniami obsługującymi tę technologię ładowania. Dzięki Puro Fast Charger Technology użytkownik jest w stanie zasilić energią swoje urządzenie od 0 do choćby 65% w czasie 30 minut, czyli ok. 5 razy szybciej w porównaniu do charakterystycznego sposobu ładowania (w zależności od wybranego modelu i ładowanego urządzenia).
Jednym z przedstawicieli serii jest Puro Car Fast Charger, czyli znikoma ładowarka asygnowana do ładowania smartfonów i tabletów przy pomocy dwóch portów USB, w tym jednego z technologią szybkiego ładowania. Jej małe rozmiary świetnie sprawdzą się w niejednokrotnie trudno dostępnych gniazdach zapalniczki samochodowej, gdzie inne ładowarki po prostu nie zdołają się podłączyć. Ładowarka zachowuje genialny balans ładowania między dwoma jednocześnie ładowanymi urządzeniami, automatycznie lokalizuje jakie urządzenie jest aktualnie ładowane (iOS/Android), a jej konstrukcja jest konkretna, zapewniając 100% bezpieczeństwa. Jest kompatybilna z gniazdami zapalniczek samochodowych o napięciu 12 V i 24 V.
właściwości produktu:
· Najnowsza technika szybkiego ładowania "Puro Fast Charger Technology"
· Uniwersalna kompatybilność USB
· asygnowana do ładowania smartfonów i tabletów
· 2 porty USB w tym jeden z technologią prędkiego ładowania
· Możliwość ładowania dwóch urządzeń równocześnie
· perfekcyjny balans ładowania dwóch sprzętów
· automatyczne wykrywanie urządzenia (iOS/Android)
· Wytrzymała i konkretna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
· Kompatybilna z gniazdami zapalniczki samochodowej o napięciu 12 V lub 24 V
· Wejście: 12 / 24 V DC
· Wyjście: 5 V / 2.4 A
· wymiary: 6 x 3 x 3 cm

Podobne produkty w kategorii Ładowarki do telefonów