• Producent: Baseus
  • Kategoria: Ładowarki do telefonów
  • Rodzaj: bezprzewodowa

Baseus Ultra cienka bezprzewodowa ładowarka Qi 15W

To ładowarka cienka jak papier. W wymiarze takim, jak karta płatnicza, dzięki czemu z łatwością zmieścisz są w portfelu. Stanowczo podręczna i kompaktowa, a dzięki temu w pełni mobilna. Bez plątających się kabli i konieczności znajdowania się w pobliżu gniazdka. Ładuj bezprzewodowo telefon, a w tym czasie, dzięki przymocowaniu etui z zestawu, luźno z niego korzystaj, grając, czatując ze znajomymi, obsługując portale społecznościowe.

Specyfikacja:

  • Materiały: szkło hartowane, warstwa ze stopu cynku, komponenty przeciwpoślizgowe, ramka z matowego metalu
  • Moc ładowania: 15W
  • Zasięg pracy: 6mm
  • Interface: standardowe USB
  • Długość przewodu: 100cm
  • standard wodoszczelności: IP67
  • rozmiary: 86mm x 54mm x 3.5mm

prędkie ładowanie bez kabla

Baseus Card Ultra-thin Wireless Charger ładuje smartfon z mocą do 15W (moc zależy od konkretnego modelu smartfona). Co to oznacza w praktyce? Całkowity czas ładowania Xiaomi 9 wynosi niecałe 2 godziny. Prawidłowe wyniki osiągają inne najpopularniejsze modele smartfonów wyposażone w funkcję ładowania bezpośredniego — Huawei, Samsung, iPhone. W pakiecie jest dodatkowa nakładka, którą możesz tymczasowo przykleić na telefon, żeby umieścić w niej ładowarkę. Pozwala to luźno korzystać z urządzenia w czasie ładowania.

Jak działa ładowarka bezprzewodowa?

Przygotuj ładowarkę do pracy i podłącz ją do gniazdka, kiedy kładziesz się spać, bierzesz kąpiel lub idziesz pobiegać. Kiedy zostanie naładowana z daleka poinformuje Cię o tym świecąca stałym światłem dioda zaimplementowana we wtyczkę od kabla. W czasie ładowania i po naładowaniu świeci ona stałym światłem. Kiedy miga, sygnalizuje, iż telefon jest źle ustawiony albo pomiędzy nim a ładowarką znajduje się jakaś przeszkoda.

Ładowarka ma zasięg pracy wynoszący 6 mm. Obojętnie, pod jakim kątem ułożysz na niej telefon, choćby bez zdejmowania etui, ładowanie zainicjuje się ze stałą mocą.

Ochrona przed przegrzaniem i nie tylko

Ładowarka pracuje szybko,choćby jeśli będziesz podłączał do niej kilka modeli telefonów po kolei, nie musisz obawiać się przegrzania. Firma zastosował technikę broniącą przed przegrzaniem w miejscach, w których telefon styka się z ładowarką. W tym celu oddzielił płytę PBC od cewki indukcyjnej. W dodatku zastosował powłokę ze stopu cynku, która wykazuje silne parametry rozpraszania ciepła.

Urządzenie ma ogółem kilka zabezpieczeń: przed przegrzaniem, przed poborem zbyt obszernej ilości prądu, przed wysokim napięciem, przed nadmierną mocą, przed odwróceniem, ochrona pola magnetycznego, ochrona na wypadek obecności ciała obcego w urządzeniu.

Wodoodporna ładowarka do zadań specjalnych

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że ta ładowarka to model do zadań specjalnych. wytrzymała na wstrząsy, kurz i wodę, wykazuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia czy zalanie. To zasługa szkła hartowanego, które ją pokrywa i metalowej ramki, a także standardu wodoszczelności IP67.

załączony do zestawu przewód ma mocną obudowę. Przeróżne testy wykazały, iż wytrzymuje on obciążenia o masie choćby 8kg, jest niepodatny na wysokie i niskie temperatury, może być zginany nawet 3000 razy, a 5000 razy podłączany i odłączany od źródła prądu.

Designerska i ergonomiczna

Kompaktowa, solidnie stworzona i designerska — ta ładowarka do smartfona to poręczny i niezwykle lubiany gadżet elektroniczny, nie tylko dla pasjonatów nowych technologii, lecz dla wszystkich, którzy cenią sobie niezależność.

Podobne produkty w kategorii Ładowarki do telefonów