ROSENTHAL Maria cukiernica na 6 os (4012438487151) Ocena produktu:

od 189,00 PLN

oszczędzasz do 90%

  • Producent: Rosenthal
  • Kategoria: Cukiernice
  • Pojemność: 2500 ml
Oferty (13)
Opis produktu

Rosenthal Maria dzbanek 1,08l

Rosenthal jest jedną z najbardziej tradycyjnych i jednocześnie najszczególniej modnych marek w Niemczech. Od ponad 135 lat Rosenthal stworzył produkty, które zniewalają formą, funkcjonalnością, jakością, a także ręcznym wykonaniem.

kolekcja „Maria" rozpoczęła się w 1916 roku, została ona nazwana na cześć żony założyciela Philipp Rosenthal, który poślubił 35 lat młodszą Marię 1916th "Maria" oznacza historię porcelany i kultury stołowej. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej udanych linii porcelany Rosenthal.
To wieloboczne naczynia z charakterystycznym reliefem krawędziowym w profilu girlandy owocowej stały się najobszerniejszą serią Rosenthala. Przystępnych jest ponad 80 różnorodnych przedmiotów. Poprzez dziesięciolecia "Maria" cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z największych i najlepiej sprzedających się kolekcji. Dzięki mnogości specjalnych i dodatkowych części "Maria" spełnia najwyższe indywidualne wymagania dotyczące konwencjonalnej współczesnej kultury stołów i przedstawia się jako kompletny program dla smakoszy. Elegancki charakter leży głównie w tradycyjnej formie i stabilnym, delikatnym zdobieniem. Naczynia można myć w zmywarce i używać w mikrofalówce.

atrybuty:

- 1 x dzbanek na kawę 1,08l
- na 6 osób
- średnica: 12 cm
- szerokość (od dzióbka do uchwytu): 23 cm
- wysokość: 17 cm

Wszystkie produkty stworzone są w zakładach w Rosenthal w Selb Rothbühl i Thomas am Kulm w Speichersdorf, które są jednymi z pionierskich na świecie zakładów produkcyjnych przemysłu porcelanowego.

Możliwość indywidualnego sprowadzenia wszystkich składników z linii Maria

Podobne produkty w kategorii Cukiernice